тел.: +380686847461
uzv.ukraina@gmail.com
Меню

«Подарунок» на День волонтера: з 11 грудня всі машини, передані волонтерами на фронт, можуть відправитись на штраф майданчики

З 11 грудня поточного року всі автомобілі, передані за два з половиною роки волонтерами на фронт,  можуть бути вилученими ВСП на штрафмайданчик. Таку інформацію на своїй сторінці в Фейсбук оприлюднив активіст Сергій Листопад
На своїй сторінці в соцмережі Сергій написав: «Хлопці, всім вітання з Днем волонтера від генерал-майора, начальника ВСП ЗСУ Ігоря Кріштуна. І не просто на словах, а саме у справі чоловік вирішив ось так привітати. І тому, з 11 грудня 2016 року, ВСІ волонтерські тачки передані за два з половиною роки на фронт, будуть вилучатися ВСП на шрафмайданчик, згідно з розпорядженням ось цієї людини в погонах ».

listopad

«Все до єдиної машини, що їздять по фронту, відправляться на вспшні стоянки, а звідти, як я підозрюю, частина з них таємничим чином розчиниться на розбиранні», – припускає Сергій Листопад.

Активіст закликає всіх небайдужих поділитися «цією прекрасною новиною, і попросити у Степана Полторака відправити генерала на заслужену пенсію».

«А так же будемо вимагати у Петра Порошенка митної амністії для машин в АТО. Вони потрібні військовим, а не на штрафмайданчиках і в розбиранні », – заявив Сергій Листопад.

Волонтерська спільнота в цілому згідна з думкою Сергія Листопада, щодо неприпустимості вилучення автомобілів, які на даний момент знаходяться в АТО, та якнайшвидшого прийняття закону про митну амністію машин, завезених волонтерами. В той же час волонтери погоджуються, що ті автомобілі, які не задіяні в АТО, а чогось «катаються по шляхам України», повинні бути перевірені і взяті на облік.

Джерело

Відділ моніторингу Української Жіночої Варти